Medyum İbrahim Hoca Şikayet ve yorumlar

Medyum İbrahim Hoca Şikayet ve yorumlar
Büyük halini görmek için resme tıklayın
9 sene önce eklendi
7286 kez incelendi
MEDYUMHİZMETİ.COM

Bu medyuma bir puan verin:

65.4
Loading...
BU MEDYUM İÇİN TAVSİYE/ŞİKAYET YAZ

Medyum İbrahim hoca hakkında şikayetlerinizi ve düşüncelerinizi burada yazabilirsiniz.

Medyum İbrahim hoca şikayet ve yorumları bu sayfada okuyabilirsiniz. İbrahim hoca aşk büyüsü ve bağlama büyüsü hakkında yaptığı işlemlerin iyi veya kötü tüm yorumları burada! İsteyen herkes özgürce yorum yazabilir, yıldız vererek puan değerlendirmesi yapabilir.

Sizlerin düşünceleri ve yorumlarıyla bu medyumu daha iyi tanıyabiliriz. Araştırmalarımıza göre; Medyum İbrahim hoca şikayetleri, İbrahim hoca şikayet yorumları, Medyum İbrahim kimdir? gibi merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını burada bulacaksınız!

Medyum İbrahim Hoca Hakkında

Medyum İbrahim hoca hocanın 2 Tane resmi adresi ve bir tane, Resmi İnternet sitesi var. Adreslerinde ücretsiz ziyaretçilerini ağırlıyor ve dertlilerin derdini dinliyor derdine derman oluyormuş, şifa ve tıp alanında ve evlilik kısmet gibi alanlarda bir çok kişinin sıkıntılarını çözmüş gönlünü kazanmış. Geçimini devam ettirecek kadar cüzi paralara insanlara yardım sağlamaya devam ediyormuş. Aşk büyüleri hakkında gizli ilimlere vakıf olduğunu öğrendik daha detaylı bilgiyi aşk büyüsü yaptıran kişilerin yorumlarından okuyabilirsiniz.

Hoca efendi hakkında görüş ve düşünleri burada özgürce yazın yaşadığınız deneyimleri bizimle paylaşın tüm insanlar bundan istifade etsinler. Sitemizde puan verme sistemi var sizde bu medyum hakkında ne düşünüyorsanız şikayet yorumu yazın sesinizi duyurun veya puan vererek medyum hakkında olumlu, olumsuz değerlendirme yapabilirsiniz.

Sizler Medyum İbrahim Hoca hakkında yorum ve görüşlerinizi bizimle bu sayfada paylaşabilirsiniz. Sizlerin yorumlarıyla bu medyumu daha iyi tanıyabiliriz.

Web Site Adresi: www.medyumhizmeti.com

Etiketler: , ,

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yorumlar

 1. Hayatımı Kurtaran Adam kurban olurum İbrahim hocaya - Merve 29 Fransa dedi ki:

  Burada yazılan yorumlara katılıyorum bende.Başımdan geçen bir olayı yazayım size gerçekten ibrahim hocayı ve nasıl biri olduğunu anlayın. Ben yurt dışında yaşıyorum 4 yıllık evliyim eşim burada bir kadına takıldı ve 6 aydır eve ocağa geldiği yoktu. Burada ne yapacağımı şaşırmıştım. İki çocukla ortada kaldım beş parasız ve inanın çocuklara mama almaya param dahi kalmadı o derece yani. Sonra bir arkadaşıma derdimi anlatmıştım oda sağolsun yanımda ibrahim hocayı aradı uzun uzun derdimi anlattım bende kendilerine ne sıkıntı içinde olduğumu söyledim. İbrahim hocadan Allah razı olsun maddi durumum olmadığı halde bana sadece yarına kadar bekle dedi ben de niye bunu dediğini başta anlamadım tabi. Ertesi gün oldu sabah saat 11 gibiydi kapı çaldı gözlerime inanamadım kocam kapıya gelmiş ve hıçkıra hıçkıra ağlıyor yine ne olduğunu anlamadım. Fakat dün gece yaşadığı durumu anlatınca ufkum tutuldu bi şey diyemedim de.Şimdi eşim bana ve çocuklarına öyle bağlı ki anlatamayacağım bir mutluluğun içindeyim. Medyum İbrahim Hocadan Allah razı olsun derdimi dinledi ve bana yardım etti her şeyi ona borçluyum bunu biliyorum. İyi ki varsınız hocam sizleri çok seviyorum

 2. Gerçek Medyum İbrahim Hoca helal olsun sana - Ali Ankara dedi ki:

  Valla kardeşim hocamı arıyorsun tek gerçek medyum ibrahim hoca adam dört dörtlük 6 ay dır hiç bir hocanın yapamadığı işi başardı Allah razı olsun ondan sizlere şiddetle tavsiye edeceğim tek kişidir.

 3. İbrahim Hocam Kurban olurum ben sana - Gülseren dedi ki:

  Beni deli gibi seven adam bir anda başka bir kıza aşık oldum dedi beni bırakıp gitti bende araştırırken İbrahim hocaya rastladım konuştum beni dinledi sonra kızım sana anca 72 saatte bağlama büyüsü yaparım dedi bende hocam ne gerekiyorsa yapalım dedim sonra nedense inanamadım ama işlemedi yaptırmaya karar vermem gerekiyordu sonra karar verdim işleme başladı İbrahim hoca inanılır gibi değil 72 saatte sevdiğim bana geri döndü benden af diledi sonra bende affettim ama ne olursa olsun Allah İbrahim hocadan razı olsun şuan mutluysam bu mutluluğu İbrahim hocaya borçluyum

 4. Medyumlar Arasında Tek Geçerim - Fatma Erzurum dedi ki:

  Arkadaşlar bende İbrahim hocaya gelene kadar internette bulduğum bir kaç medyuma dolandırıldım. Hatta birisi vardı o kadar rezil ki anlatılacak gibi değil paramı aldı ardından tehdit küfür ederek yüzüme telefonu kapatıp engelledi. Burada tavsiye edilenlerden Medyum İbrahim hocayı aradım adam 1 saat sadece beni dinledi o kadar muhabbeti güzel ki her gün aramak istedim yazmak istedim sağolsun hiç kırmadan dinledi beni. Eşim benden önce bir evlilik daha yapmıştı eski eşi bize sürekli ayrılalım diye büyüler yapıyordu.Bir günüm güzel geçmiyordu bu büyüler yüzünden taki ibrahim hocayı tanıyana kadar. Allah razı olsun bana yaptığı özel bir işlem ile bütün büyüleri bozup koruma yaptı ve sonra da eşimi bana karşı bağladı 18 gün içinde olacak dediği her şey oldu ve şuan çok mutluyum. Tabi hocama da emeğinin karşılığını verdim ama helali hoş olsun onun dışında kimse benim kahrımı çekmez ve isteiğimi yerine getirmezdi buna eminim. İşlemden ziyade beni bu kadar sabırla dinleyeceğini bile düşünmüyordum açıkçası ama burada yazılanlar hocamı anlatmaya az bile bunu bilmenizi isterim. Gerçek bir uzman medyum arıyorsanız Medyum İbrahim Hocayı arayın derim.

 5. Böylesi Dünyada yoktur şok olacaksınız - Semra dedi ki:

  Arkadaşlar hocayı aramadan önce bu web sitesinde değerlendirmesini ve puanını gördüm çok şaşırdım hemen arama gereği duydum. Hocaya derdimi anlattım 2 kızım var biri 1 yaşında diğeri 4 yaşında herşeyi hocaya anlattım kocam bir başka kadına gitmişti 1 yıldır eve ne geliyor ne gidiyor işe gücü de boşlamıştı o kadından başkasını gözü görmüyordu boşanma davamız sürüyordu mahkemeye 1,5 ay vardı dedim hoca kul köle et getir şu adamı ayırıp bana dedim ne kadar dil döktüm ağladım bir bilseniz. kızım dedi 3 gün ver bana kapına gelicek senden başkasını gözü görmeyecek erliğini herşeyini erkekliğini dahi sana bağlayacam yanaşamayacak başka kadına dedi, gerçekten de öyle oldu inanamadım şitdetle tavsiye ederim bence kesin arayın konuşun inanmam ben deyip geçmeyin başıma geleni yazdım. şükürler olsun..

 6. Medyum İbrahim Hoca Gerçek Medyum Hoca - Nermin dedi ki:

  Medyum ibrahim hoca gerçekten işinin ehli birisidir ve hatayda bir çok kişinin sıkıntısını çözmüştür burada da tavsiye edilenler arasında gördüm Allah razı olsun ondan her derde devadır ibrahim hoca bence diğer medyumlar arasında en iyiside odur