Medyum Bestami Hoca Yorumları ve Şikayetleri

Medyum Bestami Hoca Yorumları ve Şikayetleri
Büyük halini görmek için resme tıklayın
3 sene önce eklendi
5995 kez incelendi
MEDYUMBESTAMIHOCA.COM

Bu medyuma bir puan verin:

96.0
Loading...
BU MEDYUM İÇİN TAVSİYE/ŞİKAYET YAZ

Medyum Bestami hoca yorumları ve şikayetleri ile yaptığı çalışmaları değerlendirebilirsiniz. Medyumluk zanaatını titizlikle icra edilmesi gereken bir husustur. Doğuştan gelen çeşitli yeteneklere sahip olduğu düşünülen medyumlar bazen pek çok kişiye yardım ederler. Çeşitli ritüeller sayesinde kaderin akışına ufak dokunuşlarda bulunurlar.

Medyum Bestami Hoca ülkemiz sınırları içerisinde medyumluk mesleğini layığıyla icra eden kişilerden biri olarak gösterilir. Kendisi çeşitli alanlarda çalışmalar icra etmektedir. Büyüden tutun da çeşitli dualara kadar pek çok konuda sizlere destek olabilir.

Medyum Bestami Hoca Kim?

1953 senesinde Tokat’ta dünyaya geldiği bilinen Bestami Velioğlu çok genç yaşlarda hafızlık eğitimi almıştır. Oldukça meşhur hocalardan eğitim aldığını belirten Bestami Hoca uzun süre boyunca pek çok kişi için tılsımlar hazırlamıştır.

Medyum Bestami Hoca hakkında araştırma yapan kişiler genellikle kendisinin internet sitesine rastlar. Çeşitli konular hakkında yazılar kaleme olan Bestami Hoca oldukça şeffaf bir şekilde insanlarla iletişim kurmaktadır. Kendisi verdiği hizmetlerle alakalı detayları sıklıkla sayfasında paylaşır.

Medyum Bestami Hoca Dolandırıcı Mı?

Medyumluk piyasasında çok sayıda şarlatan vardır. Bu kişiler büyü yaptığına ya da fal baktığına dair insanları sıklıkla kandırmaktadır. Böylesi kişilere paye vermemek adına dikkatli olmak gerekir. Bu nedenle medyumları güzel bir şekilde araştırmak lazım gelir.

Medyum Bestami Hoca şikayetleri teker teker dinleyerek hareket eder. Kendisine akıl danışan kişiler ilk önce hayatlarıyla alakalı bazı şeyleri hocaya anlatırlar. Ters giden durumu iyice anlayan hoca harekete geçerek bazı işlemler gerçekleştirebilir.

Medyum Bestami Hoca Yorumlar Neler?

İnternette yazılan yorumlara göre Bestami Hoca oldukça nitelikli bir hocadır. Farklı teknikler deneyerek kişiler yardımcı olmak ister. Birine seven ancak o kişiden karşılık alamayan kişiler bu hocaya başvurabilir. Kendisi bazı ritüellerle birlikte kişilerin kısmetini açabilir.

Medyum Bestami Hoca hakkında yorumlar yazarak diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz. Hocayı tanımayan ve ona başvuru yapmak isteyen kişilerin kafası karışık olabilir. Yazacağınız yorumlar sayesinde bu kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Medyum Bestami Hoca Sahtekâr Mı?

Gerçek medyumları diğerlerinden ayırmanın en pratik yolu bu medyumları iyice araştırmaktır. İnternette yapacağınız ufak çaplı bir soruşturma bile bazen yeterli olur. Vergi ödeyen ve birbirinden farklı kişiler tarafından övgüyle anılan hocalara güvenmek daha kolaydır.

Medyum Bestami Hoca güvenilir mi? Bu soru pek çok kişinin aklına takılabilir. Hocayla daha evvel temasa geçip çalıştıysanız diğer kişileri bu konu hakkında bilgilendirebilirsiniz. Medyumlar hakkında tutulan notların artması birçok kişi için oldukça faydalı olacaktır.

Medyum Bestami Hoca Şikâyet Var Mı?

Medyumlarla alakalı sorunlar yaşayan kişiler bunları internette paylaşarak bir farkındalık oluşturmaya çalışırlar. Piyasada yer alan art niyetli insanların diğer kişileri dolandırmasını engellemek adına böylesi bir adım atılabilir.

Medyum Bestami Hoca yorumları tek tek dinleyerek işini yapmaktadır. Müşterilerinin memnun olmasını temenni eden hoca çiftlerin arasını düzeltecek ve evliliği kuvvetlendirecek uygulamaları hayata geçirebilir. Hatta gideni geri getirebildiği bile söylenmektedir.

Medyum Bestami Hoca Büyü Yaptıranlar

Büyüler çeşitli amaçlar için icra edilen ve gayet etkili olduğu düşünülen ritüellerdir. Oldukça eski zamanlardan beri uygulandığı bilinen büyüler pek çok kişinin hayatını olumlu ve olumsuz yönde değiştirmiştir.

Medyum Bestami Hoca işlem yaptıranlar için özel olarak hazırladığı bazı büyüler vardır. Bu sayede aşk hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bu büyüyü de Bestami Hoca sayesinde bozdurabilirsiniz. Böylece kısmetiniz açılabilir. Çoğu durumda yapmanız gereken tek şey hocayla iletişime geçmektir.

Medyum Bestami Hoca Vefk Yaptıranlar

Bir kağıdın üzerine bazı semboller çizilmesi ve bazı özel şeylerin yazılmasıyla elde edilen tılsımlara vefk adı verilir. Oldukça tesirli dualar olarak da bilinen vefkler çok farklı amaçlar için icra edilebilirler. Bu sayede gayet geniş bir kitleye hitap ederler.

Medyum Bestami Hoca şikayet dinleyerek hareket etmektedir. Bu nedenle çok fazla kişi kendisine danışır. Medyum Bestami Hoca ile temasa geçmiş kişiler başlarından geçenleri internette paylaşabilirler. Bu sayede diğer kişiler de bu hoca hakkında fikir sahibi olabilir.

Medyum Bestami Hoca Web Sitesi

Herhangi bir medyumla temasa geçmek isteyen kişilerin büyük bir kısmı interneti kullanmaktadır. Medyumların hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve hayatınızın gidişatını değiştirmek için hocalarla temasa geçebilirsiniz. Bestami Hocanın internet adresi şöyledir: https://www.medyumbestamihoca.com/

Medyum Bestami Hoca iletişim için bir telefon hattı kullanmaktadır. 0552 355 8181 numaralı hattı kullanarak kendisiyle irtibata geçebilirsiniz. Bunun için WhatsApp’ı kullanmanız mümkündür. Kendisiyle görüşmek için Instagram ve Facebook’u da kullanabilirsiniz.

Medyum Bestami Hoca Yaptığı Çalışmalar

Bestami Hoca’nın yürüttüğü çalışmalar aşk büyüsü ve bağlama büyüsü en hızlı sonuç veren çalışmalarıdır. Genellikle aşk büyüleri hakkında danışanlar destek almaktadır. Bu aşk büyüleri sayesinde kişilerin mutlu olmasını sağlayabilir. Verdiği diğer hizmet arasında cevşen ve nazarlık hazırlama da vardır. Çeşitli vefkleri de hayata geçirmektedir.

Medyum Bestami Hoca çeşitli dualar konusunda da gayet başarılıdır. Kişilerin bahtını açabilir, evliliklerin düzene girmesini sağlayabilir, gideni geri getirebilir ve bağlama büyüsü bile gerçekleştirebilir. Kendisiyle irtibata geçerek detaylı bilgi almanız mümkündür. Medyum Bestami hoca hakkında şikayet ve yorumlar. Bestami hoca dolandırıcı mı, sahtekar mı, güvenilir mi? yorumları okuyun değerlendirin.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yorumlar

 1. Gerçek Bir Hoca Arayanlar Gelsin Bu Adama - Ahmet Aydın dedi ki:

  4 yıllık süren bir ilişki ortada sebep yokken bir anda bitti. Biz ilişkimizde evlilik düşünmüyorduk ama bestami hoca ile konuştuktan sonra bundan sonra ki ilişkimin evlilik olarak devam etmesine karar verdim. Öncelikle bu kararı bana verdirdiği için kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıldığım sevgilim bana dönmesi için önce evlilik yıldızlarımızı bağlayarak işlem yaptı bana sonrası ise emin olun düşündüğünüzden de daha etkili oldu öyle bir şekilde bana geldi ki 4 yıllık sevdiğim kızın bu denli değişmesi beni bile şaşırttı. O muhterem ellerinden gönülden öpüyorum sayın hocamın Allah ondan binlerce kez razı olsun

 2. Ehli Bir Hoca Güvenilir - Murat koyuncu dedi ki:

  Medyum bestami hocamdan Allah razı olsun ailemi yuvamı kurtardı keşke herkes onun gibi dürüst olsa. Bestami hocayı tanıyana kadar onlarca param gitti tek çareyi bestamni hocadan buldum Rabbim onun gibileri daim etsin

 3. Bestami hocaya yaptırdığım aşık etme büyüsü. - gülten ocakçı dedi ki:

  arkadaslar medyum hoca dıye gecınen cok ınsan var sevgılımden ayrıldım ve onla cok ozelseyler yasadım ayrıldıgın gerı getırmek ıcın nette medyum arastır ılk basta adını vermek istemiyorum o şarlatan olan bı kadınla ıs yaptım ve bana 3 hafta gelır dedı tam 4 ay oldu sonuc alamadım 1.200 tl para verdım sonra farklı bir kadın medyumla tanıstım ve bana 2 haftada gerı gelır dıyerek tam 3.450 tl paramı aldı hesap numarası olarak bna farklı kişinin adında bırının hesabını verdı sonra tekrar benden 3,500 lıradaha ıstedı dha kuvvetlı olsun dıye yolluyamadım parayı bana sogutucam onu senden dıye benı tehtıt ettı sakın kanmayın onlara eger ıyı medyum ıstıyosanız medyum bestami hocaya gidin ve sızde benım gbı yanmayın. Medyum bestami hocama yaptırdığım aşık etme ve sevdiğini eşini bağlama işlemi 9. günde sonuç verdi allah razı olsun.

 4. Bestami hoca yorumları - ilayda yazımcı dedi ki:

  Medyum bestami hocama çok teşekkür etmek istedim bende sağolsun cuma günü erkek arkadaşım benimle ayrılmak istediğini söyledi ufak bir tartışmadan sonra görüşmememiz gerek dedi heryerden engelledi bende internette aşık etme bağlama giden sevgiliyi geri döndürme duaları ararken medyum bestami hocaya ulaştım ve aşık etme sevdiğini bağlama ve giden sevgiliyi geri döndürme çalışmasını başlattım 10 güne dönecek şekilde bir çalışma yapmaya karar verdik ama sevdiğim 7 gün sonra döndü o inatçı adam nasıl oldu da hemen geldi ben şoktyım hala allah sizden razı olsun medyum bestami hocam.

 5. Aileme Kavuştum Sayesinde - Metin Şahin dedi ki:

  Kaçarak evlendiğim eşim ailesi yüzünden beni terketti.6yıllık evliliğim olmasına rağmen eşimin ailesi hala beni istemiyordu. Ufak bir tartışmadan dolayı eşim 3 yaşında kızımı da alıp gitmişti.7 ay olmuştu nerdeyse ve bu sürede ne yaşadığımı bir ben bilirim birde Rabbim. Eşimin eve dönmesi için neredeyse bir çok hocanın kapısına gittim. 80 bin liraya yakın para harcadım ve borca bile girmiştim artık. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bestami hocaya ulaştım arkadaşımın da eşi ile geçmişti bir sıkıntısı olmuş bestami hocanın sayesinde eşi ile arası düzelmiş. Ondan numarasını nalınca hemen aradım yardımcı çıktı ama onlar bile o kadar ilim irfan sahibi ki bir kere konuşun ne demek istediğimi anlarsınız. Tek sorun kolay ulaşamadım kendilerine. Durumumu bestami hocama direk anlatmak istedim yardımcı oldular sağ olsunlar. 7 aydır evine dönmeyen eşim onun sayesinde 11 gün içinde evine döndü inanın çocuk gibi bir köşeye çekilip ağladım. Kızımın kokusunu bile özlemişim Allah ne muradı varsa versin inşallah medyum bestami hoca şikayet ve yorumları da oldukça güzel ve görüyorum ki benim gibi bir çok kişiye yardımcı olmuş. Allah razı olsun

 6. Bestami hoca yorumları - Hilal karaca dedi ki:

  5 yıllık bir ilişkim vardı ciddiyete bindi fakat 2 yıl nişanlı kaldık sonrasında nişanlımın ailesi tarafından çıkan problemler sebebiyle nişanlım olacak kişi nişanı bozma gereği duydu sebebini sorduğumda ise araya giren engellerin olduğunu aklının karışık olduğunu ve ilişkimizden birden bire soğuduğunu dile getirdi fakat sonrasında öğrendimki nişanlımın aklını karıştıran üçüncü kişiler varmış bende işlem yaptırma gereğinde bulunmak istedim son çare olarak youtubede ve internette araştırma yaparken Medyum bestami hoca adlı kanalı buldum ve yaptığı işlemlere baktım bana uygun olanı seçtik ve yaptı Medyum bestami hoca kanalındaki üçüncü kişileri uzaklaştırma sevdiğini bağlama ve aşık etme sevdiğini geri döndürme işlemini yaptırdım. Sonrasında işlem 7 gün içinde sonuç verdi bana gönderilen işlemleri uyguladım ve tamamen rahmani ve dualı vefk işlemleri yapan bestami hocadan allah razı olsun. Ailesi için istediğim işlem içinse ağız ve dil bağlama yapacağını ve ilişkinize kimsenin karışmayacağını söyledi ve bu işlemde 17 gün içinde sonuç verdi Allah razı olsun medyum bestami hocamızdan nişanlımla 2 aydır çok iyi aramız ve tamamen ilişkimize odaklanmış durumdayız allahın izniyle 2022 nisan ayında düğünümüz olacak. İşlem yaptırcak olan arkadaşlar korkmasın büyüdür tehlikelidir yapmayın kanmayın diyenlere inanıpta inancınızı ve sevginizi kaybetmeyin. Allaha emanet olun..

 7. En iyi Medyum Bestami Hocayla Tanışın sonra Aşk büyüsü için karar verin - nurdogan28 dedi ki:

  gerçek bir medyum arıyorsanız boşa uğraşmayın bestami hocayı arayın tanışın konuşun işlem yaptırmanız gerekmiyor zaten konuşunca anlayacaksınız ne demek istediğimi güvenilir ve içtenlik dolu yaklaşımı göreceksiniz. aşk büyüsü yapmadan dualı tılsımlı özel ritüeller sayesinde günaha girmeden destek almak isteyenler için kesinlikle tavsiyemdir. 7 günde etki gördüm sevdiğime kavuştum hoca efendi sayesinde imkansızı başardı..