Medyum Emir Hoca Şikayetleri

Medyum Emir Hoca Şikayetleri
Büyük halini görmek için resme tıklayın
10 sene önce eklendi
2513 kez incelendi
EMİRHOCA.COM

Bu medyuma bir puan verin:

95.0
Loading...
BU MEDYUM İÇİN TAVSİYE/ŞİKAYET YAZ

Medyum Emir Hoca Ankara’da hizmet veren bir çok medyumlardan biridir. Araştırmalarımıza göre kendisi hakkında şikayet pek yok ve Havas konusun’da derin tecrübe sahibi olduğunu punapharmacy.com ve Ankara’da tanınan bir medyum olduğunu öğrendik. Sizler Emir hoca hakkında yorum ve görüşlerinizi bu sayfa’da bildirebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Yorumlar

 1. Mustafa yalçın dedi ki:

  Medyum Emir hoca gerçekten çok efendi ve saygılı birisi tavsiye ederim yani

 2. sametasilsoy dedi ki:

  Süleyman hocama git sen güzel kardeşim. Buraya yorum yazmandaki amaç kötülemek. Allahımın alimini sana kötületmem. Süleyman hocamın ilmini arttırsın rabbim teala. Ellerinden öperim Süleyman hocam derinden saygılarımla. samet.Ş

 3. SÜLEYMAN HOCA O GERÇEK BİR HOCA EMİR BEY ONUN KADAR DEĞİL - Elif Çetin dedi ki:

  Gerçekten hayranı olduğum bir hoca.O olmasaydı halim perişan olurdu.İlmi ve mükemmel ahlakıyla her konuda başvurulması gereken eşsiz bir hoca.. Süleyman hoca gerçekten tüm medyumlardan iyi diyebilirim o benim dedem yaa dedem yerim onu ben hediye yolladım geçen hafta ona ellerinden öpüyorum süleyman hocammmmm saygılar.

  1. Karadenizli dedi ki:

   Hediye gönderdiğiniz adresi benimle paylaşırmısınız lütfen adresini kaybettim arayıp sormak istemiyorum ayıp olmasın hocama şimdi. Bende sürpriz yapmak istiyorum hocamiza.