Sahtekar Medyum Naz Şikayet Ve Yorumları

Sahtekar Medyum Naz Şikayet Ve Yorumları
Büyük halini görmek için resme tıklayın
10 sene önce eklendi
1474 kez incelendi
MEDYUMNAZ.COM

Bu medyuma bir puan verin:

34.3
Loading...
BU MEDYUM İÇİN TAVSİYE/ŞİKAYET YAZ

Medyum Naz adı altında insanları kandıran ve sahtekar olduğu ortaya çıkan bu kişi sayısız kişinin canını yakmıştır ve yakmaya devam etmektedir.

Medyumnaz.com internet sitesini kullanarak onlarca kişiyi dolandırmış ve dolandırmaya devam eden bir şarlatandır. Kendisine ulaştığınızda büyü yapacağını söyler ve büyü yapacağım diye kandırdığı kişilere fotokopi yollamaktadır. Büyü yapacağım, büyüyü bozacağım, kısmetinizi açacağım diye arayan herkesi bir şekilde ikna eder paraları alır ve dalga geçer gibi fotokopi yollar. Yolladığı kargodaki fotokopilerin işe yaramayacağını bildiği için kişilere falanca duayı falanca kez oku diyor. Yaptığı bu şarlatanlıkla işi tutmayan kişileri bahane olarak duaları eksik okumuşsun diye suçluyor. Medyum Naz başlı başına bir şarlatan ve dolandırıcı sıfatında bir kişidir. Kandırdığı kişilerin defalarca kez parasını alır ve kesinlikle gerçek bir işlem yapmaz zaten bildiği bir işlem yoktur istese de yapamaz. Bu kişiye aldanmayın ve sakın paranızı kaptırmayın. Eğer daha önce bu kişiden dolayı mağdur olan var ise lütfen bizimle paylaşsın herkesi bilgilendirelim.

Etiketler: , ,

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yorumlar

  1. Medyum Naz insanları kandırıyor - Berna dedi ki:

    Bir sıkıntım için medyum naz adlı medyumu aradım hani deriz ya denize Düşen yılana sarılır ben gerçekten bir yılanın eline düşmüşüm bu adi medyumun Yüzünden eşimden ayrıldım kimse inanmasın bu kadına bağla büyüsü yaptırdım bunun için 1500 liramı Aldı parasında Değilim işim olsaydı gözümde olmazdı ama üç Kuruş para için duygularımızı su istimal eden bu kadına kimse inanmasın hakkında da bir çok şikayet olduğunu öğrendim herkesin Parasını almış sahtekar dolandırıcı medyumun önde gidenidir kendisi