Medyum Yılmaz Eren Şikayetleri

Medyum Yılmaz Eren Şikayetleri
Büyük halini görmek için resme tıklayın
9 sene önce eklendi
4974 kez incelendi
MEDYUMYİLMAZEREN.COM

Bu medyuma bir puan verin:

31.3
Loading...
BU MEDYUM İÇİN TAVSİYE/ŞİKAYET YAZ

Medyum Yılmaz Eren Şikayetler ve yorumlar sayfası

Medyum Yılmaz eren hakkında, gerek müşteri gibi arayarak ve konuşmalarındaki imalar ile direk tek derdinin para olduğunu anlayabilirsiniz. Google’ye sadece “Medyum Yılmaz Eren Şikayetleri” yazmanız yeterli onlarca sitede hakkında şikayet yorumlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Genelde müşterilerine sende büyü var büyüyü bozmam gerek, Giden eşin veya sevgilini ancak bu şekilde sana bağlarım, Gideni getiririm benim için kolay sen paradan haber ver gibi direk ‘para isteyerek’ muhteşem ikna yöntemleri kullanıyormuş bunu merak ederek kendisini aradık müşteri gibi konuştuk, hatta bir bayan arkadaşımızı telefonda azarladı, paran varsa yatır yapayım yoksa kapat telefonu işim var gibi cümleler kullandı.

Yani bu tip medyumlara sakın paranızı kaptırmayın derim, yapacağı işe önce kendisi dahi inanmıyor hemen para istiyor. Medyum Yılmaz Eren hakkın’da düşünce ve yorumlarınızı bu sayfada paylaşabilirsiniz, sizlerin yaşadığı tecrübelere göre, yorumlarınızın herkes için önemli olduğunu unutmayın.

Web site Adresi: www.medyumyilmazeren.com

 

Etiketler: , ,

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yorumlar

  1. Hakan Almanya dedi ki:

    Medyum yılmaz eren ve medyum sinan ikiside aynı kişi inanmayın bunlara işlem yaptırmak için medyumları araştırıyordum bu şarlatanlara denk geldim salakların ikiside aynı hesap numarasını verdi Allah korudu valla bu şarlatanlardan ben para kaptırmadım sizlerde kaptırmayın diye yazıyorum inanmayın bu şarlatanlara