Medyum Atusa Şikayetleri Yorumları

Medyum Atusa Şikayetleri Yorumları
Büyük halini görmek için resme tıklayın
9 sene önce eklendi
4167 kez incelendi
MEDYUMATUSA.NET

Bu medyuma bir puan verin:

18.5
Loading...
BU MEDYUM İÇİN TAVSİYE/ŞİKAYET YAZ

Medyum Atusa denilen kişinin birçok sitede ve sosyal medyada onlarca kişinin şikayetlerine rastlayabilirsiniz. Uzun yıllardır medyumluk alanında hizmet vermiş ve başarı sağlayamamış bir kişidir.

Yaptığı hiç bir işlem gerçekleşmiyor ve verdiği sözler yerine gelmiyor. Medyum Atusa Google tarafından engellenmeden önce medyumatusa-com sitesini kullanıyordu şimdi ise medyumatusa-net sitesini kullanmaktadır. Kendisini ilim sahibi ve medyum olarak tanıtan bu şahıs yaptığı telefon görüşmelerin de ve bire bir görüşmeler de sizleri inandırmak için hayalinde oluşturduğu ve uydurma olan bir çok hikaye anlatacaktır. Sizi ikna edip paranızı aldıktan sonra ise işiniz tabi ki olmayacaktır. İşinizin olması için öncelikle işi yapan kişinin bilgisinin olması lazım dır fakat Atusa denilen bu kişi Hocalık ile Medyumluk ile uzaktan yakın dan alası olmayan ve reklam vererek bazı yerlere gelmeye çalışan bir kişidir.

Etiketler: , ,

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yorumlar

 1. Bu kadın 3000 liramı aldı inanmayın bu sahtekara - Ahmet dedi ki:

  Bu kadın Üzerimde Büyü var diye 3000 lira aldı benden daha sonrada telefonlarımı hiç açmadı başka numaraylada aradığımda tanımamazlıktan gelip sen bana para göndermedin deyip yüzüme telefonu kapattı üçkağatcı şarlatan dolandırıcının önde gideni

  1. en doğru insanı buldum - sedat dedi ki:

   Arkadaşlar medyum atusaya dikkat edin bence en büyük dolandırıcı bu şerefsiz tam 17 bin liramı aldı mahkemelik olduk şimdi

  2. 10.000 tl den fazla harcadım bu dolandırıcılara. Medyum Atusa, Ali, Cemal - Deniz dedi ki:

   ben bişey sormak istiyorum. bende 10000 tl den fazla harcadım bu dolandırıcılara. Atusa, Ali, Cemal vs.
   Size tüm samimiyetimle bişey sormak istiyorum.
   Ben bu konularla uğraştım oğlumun gerçekten babasız büyümemesi içindi. Hala da çabalıyorum. Çünkü benim eşim çok değişti ve gerçekten bişeylerin onu etkilediğini düünüyorum.

   Bu işler gerçekten var mı? Eşimde cin varsa bu tedavi edilebilir mi?
   Bize tekrar dönmesi sevmesi sağlanabilir mi?

   Biz nasıl kurtulacağız bundan. Nolur yardımcı olun…

 2. ATUSA BİR DANIŞANINI 80 BİN TL DOLANDIRMIŞ - ASLI dedi ki:

  GEÇEN TELEVİZYONU ZAP YAPIYODUM UYDU KANALLARININ BİRİNDE DİNİ Bİ PROGRAM VARDI ORDA BAYANIN BİRİ ARAYIP ATUSA DENİLEN ŞAHISA 80 BİN TL DOLANDIRILDIĞINI DUYURDU ARKASINDAN BİR TELEFON DAHA GELDİ ARAYAN BU SEFER Bİ BEYDİ ODA ATUSA DENİLEN SAHTEKARA 20 BİN TL KAPDIRDIĞINI SÖYLEDİ…TELEVİZYONDA GÖRÜNCE ŞOK OLDUM HATTA İNANMAYANLAR SANIRIM YOUTUBE’DE O TELEVİZYON KANALININ VİDEOLARINI BULABİLİRLER…

  ATUSANIN GERÇEK ADI OYAYMIŞ ŞARK KÖYDE GÖRKEMLİ Bİ EVİ VARMIŞ ORDA YAŞIYOMUŞ..SABİT TELEFONLARI VAR SİZLERİ YANILTMASIN ONLARI İSTANBULDA GİBİ GÖSTERİP O SABİT TELEFONLARINI DA ŞARKÖYDE KALDIĞI İÇİN CEP TELEFONUNA YÖNLENDİRMİŞ..

  İNANMAYANLAR ATUSA DİYE YOUTUBEDEN GİRSİN YADA ATUSANIN MAĞDUR ETTİĞİ KIZ DİYE ARAYIN SANIRIM.. BULUP ULAŞABİLİRLER O VİDEOLARA..BENDEN UYARMASI..