Dolandırıcı Sahtekar Medyum Candan

Dolandırıcı Sahtekar Medyum Candan
Büyük halini görmek için resme tıklayın
9 sene önce eklendi
1015 kez incelendi
MEDYUMCANDAN.COM

Bu medyuma bir puan verin:

25.0
Loading...
BU MEDYUM İÇİN TAVSİYE/ŞİKAYET YAZ

Medyumcandan-com  web sitesini kullanan ve çalıştığı tüm insanların ahını alan bir sahtekardır. Medyumluk ve Hocalık ile alakası olmayan sadece insanların parasını alan bir şarlatandır.

İşlem yapma vadiyle yüzlerce kişiyi kandırmıştır ve eğer buna müsaade edersek kandırmaya devam edecektir. Eğer bir yerde bu kişinin sitesini görürseniz yazdığı şeyler ilginizi çekecektir ve içiniz den aramak gelecektir. Aradığınızda türlü yalanlar ve vaatler duyacaksınız şaşırmayın sizi ikna edebilmek için elinden geleni yapıyor ama iş paraya gelince ödeme aldıktan sonra sizi tanımıyor. İşlemleri fotokopi ile çoğaltıp ne olduğu belli olmayan osmanlıca yazılar gönderiyor size. Daha sonrasında falanca duayı falanca kez oku ve işin olacak diyor. İşiniz olmadığında ise okumaları eksik yaptın diye sizlerin üstüne geliyor. Dikkat edelim bu ve bunun gibi sahtekarlara paramızı kaptırmayalım ve hayallerimizi yıkmayalım. Bu sahtekara para kaptıran var ise yorum bölümünden bizlerle paylaşsın lütfen.

Etiketler: , ,

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yorumlar

  1. SAHTEKAR MEDYUM CANDAN ! - medyumdesifre dedi ki:

    BU ŞEREFSİZ KADIN 70 YAŞINDA VAR YOK AMA BENİ OĞLUMLA BİRLİKTE OLURSAN ÜZERİNDEKİ BÜYÜ GEÇECEK DEDİ O EVDEN NASIL KAÇTIM BİR BEN BİR ALLAH BİLİYOR ADİ KÖPEK OĞLUNA PEZEVENKLİK YAPIYOR VERDİĞİ ŞEYLERDE HEP FOTOKOPİ SİTESİ TÜM HABERLER YALAN YANLIŞ PARAYLA YAPTIRMIŞ SAKIN BU SAHTEKARA İNANMAYIN