Rüya Tabirleri Yapan Medyumlar

Rüya Tabirleri Yapan Medyumlar kimler?

Medyum Şikayet ve tavsiye yorumlarının yer aldığı, Web sitemizde, bir çok medyum hakkında becerileri, ilmi vakıf olduğu konuları bahsediliyor bunlara yönelik en iyi rüya tabirleri yorumu yapan medyumu size açıklıyoruz.  Gelen öneri ve şikayetlere göre belirlediğimiz medyumları burada açıklamak istedik.

Rüya tabiri yapmak ilmi bir mağfiret olarak kabul edilebilir. Rüyaların gerçek mamada tabirini yapan ender kişiler vardır. Medyum İbrahim hoca rüya tabirleri kitabında A,Z’ye tüm rüyaları yorumluyor. İbrahim hocanın Resmi İnternet sitesinde, rüyalar ücretsiz yorumlanıyor. Günlük rüya tabiri analizleri kişilerin yorum, analizleri, Blog sayfasında günlük olarak tabir ediliyor. Rüyalar Rahmani ve Şeytani olarak ikiye ayrılır her rüyanın bir anlamı ve önemi vardır bunlara dikkat edilmesi gerekir diyen, İbrahim hoca konuyla ilgili bir çok bilgiyi resmi sitesinde açıklamış ve duyurusunu yapmıştır. Gördüğünüz rüyaları her kese anlatmayın diyen, İbrahim hoca bunun sebebini kısa şöyle açıklamıştır! Rüyalar bize bir işaret ve bir ilham kaynağıdır, şer ve art niyetli kişiler ile paylaşılırsa onların kötü nazarları alınabilir buda rüya sahibi zor duruma sokacaktır. Görmüş olduğu rüya güzel ve hayırlı ise, bu rüyanın etkisi kaybolma tehlikesi ile karşılaşabilir. Bundan dolayı rüyalarınızı her insanla paylaşmayın gördüğünüz rüyaları ehli olan kişilere anlatın.

Medyumlar Rüya Tabiri Yorumu yapabilir mi?

Medyum hocalar aslında rüyaları yorumlayamaz, ama işin ehli olanlar gerçek bir yorumcu olabilir. Rüyanı anlat ben yorumlarım diyen her kese rüya anlatılmaz ve tabir etmesi beklenilmez! Sebebi ise rüyanın mahiyetinde gizlidir, aşikare iyi bir rüya alameti vardır bu rüya sahibine manevi bir hal veya maddi bir menfaati işaret edecekken işin piri olmayan biri bunu tabire kalkışırsa rüya sahibinin bu güzel şeylerden istifadesi olmayabilir veya azabilir. Rüya şer diyelim karma karışık bu rüyada bahsedilmemelidir, sebebi rüya görene farklı bir hal ile tabir olunur ise bahsi geçen tabirdeki halleri yaşama olasılığı artar. Besmelesiz rüya tabiri yapılmaz, rüya anlatılmadan kesinlik besmele çekilmeli ve gündüz niyetine hayır olsun diye görmüş olduğunuz düşten bahsetmelisiniz.

Türkiye’nin en iyi medyumu İbrahim hoca, tarafından yapılan rüya yorumları, Günlük Rüya Tabirleri Web sitesinde özenle derlenerek yayınlanıyor.